Hizmetlerimiz

GRUP AJANS; alanında uzman ekibiyle, kalıcı ve kaliteli çözümler üreterek, çalışma hayatına emin adımlarla devam etmektedir. GRUP AJANS olarak, grafik-tasarım, prodüksiyon, fuarcılık ve daha bir çok konu başlığı altında topladığımız iş alanlarımız ve uzman ekibiyle firmanızın her zaman daha iyiye ve daha ileriye gitmesine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

GRUP AJANS; katalog, dosya, kitap, dergi, broşür, afiş, davetiye, karton, plastik etiket, karton ambalaj, ürün etiketi, sürekli form vb. matbaa işlerinize özgün, pratik çözümler üretir. Deneyimimiz her koşulda yüksek kalitenin güvencesidir.

GRUP AJANS, her tür kurumsal tasarımlarınızda da sizi en iyi şekilde ifade edecek çözümler sunmaktadır.

Katalog ve Broşür Tasarımı
Afiş - Poster Tasarımı
Logo ve Amblem Tasarımı
Kartvizit, Sticker ve Diğer Tüm Basılı Malzeme Tasarımları
Üstelik dilerseniz GRUP AJANS basılı malzemelerinizin baskı hizmetlerini de müşterilerine uygun fiyatlar ile sağlamakta ya da size baskı konusunda deneyimlerini aktararak rehberlik etmektedir.

Web tasarımı ve diğer tüm interaktif hizmetlerde sizlere en kaliteli ve sorunsuz hizmeti verir. Bize isteklerinizi, projelerinizi ve fikirlerinizi iletin, sizin için statik veya dinamik (müşterinin güncelleme yapabileceği) siteler yapalım. Internet sayesinde zaman - mekan sınırlamalarının ortadan kalktığı günümüzde rekabet koşullarına uyum sağlamak istiyorsanız, siz de internet üzerinde adınızı, yerinizi ayırtmalı, kendinize ait internet sitesi sahibi olmalısınız.